Pokochaj ARCANA!

Każda para zakochana niech polubi też ARCANA! Dwa miesiące naszego Portalu!

14.02.2011 0:03

Zapraszamy wszystkich użytkowników facebooka do polubienia konta WYDAWNICTWA ARCANA. Co jakiś czas, wśród sympatyków wydawnictwa będziemy rozlosowywać nagrody książkowe, pierwsze losowanie odbędzie się w MARCU, a tymczasem....

...w drugim miesiącu naszej pracy mieliśmy 39 tysięcy odwiedzin, zatem o 7 tys. więcej, niż po pierwszych 30 dniach funkcjonowania.

Mieliśmy też zaszczyt gościć na łamach Portalu znakomitych ekspertów – Annę Fotygę, komentującą relacje polsko-ukraińskie czy Stanisława Michalkiewicza, który udzielił nam wywiadu na temat Ronalda Reagana i jego związków z Polską. Cieszymy się także z życzliwości profesora Krzysztofa Szczerskiego, który nieustannie wspiera nas swoimi ocenami polityki zagranicznej RP.

Staraliśmy się być na bieżąco z najważniejszymi dla Polaków sprawami. Profesor Andrzej Nowak opowiadał nam o arkanach raportu MAK, który ośmieszał polskie władze na arenie międzynarodowej.

Opublikowaliśmy także nieco odmienne spojrzenie Borisa Sokołova (rosyjskiego historyka i krytyka Kremla) na śledztwo smoleńskie.

Dodatkowo wielu naukowców na bieżąco komentuje dla nas sytuację na Kaukazie, w Rosji i u naszych sąsiadów, a jest co komentować – od początku naszej działalności dostarczyliśmy Państwu ponad 400 informacji z całego terytorium byłego Związku Sowieckiego!

Dużą popularnością, poza tekstami profesora Andrzeja Nowaka, cieszy się także Czternaście tez A. D. 2010 prof. Ewy Thompson, opublikowany w numerze 96 Dwumiesięcznika ARCANA i udostępniony na Portalu za zgodą Wydawnictwa. Profesor Thompson stawia konkretną diagnozę Polsce i jasno formułuje receptę – stąd chyba też burzliwa dyskusja i duża poczytność tego właśnie artykułu.

Zrealizowaliśmy także konkurs, który cieszył się dużym zainteresowaniem naszych Czytelników. Książkowe nagrody zostaną przesłane niebawem do zwycięzcy.

Z radością odnotowujemy również fakt, że inne media internetowe powoli zaczynają korzystać z naszych wiadomości i komentarzy – nawet rosyjska strona (regnum.ru) powoływała się na słowa Anny Fotygi napisane specjalnie dla nas. Także niezalezna.pl przytoczyła informacje zaczerpnięte tutaj, stale też cieszymy się uznaniem portalu wpolityce.pl, spotykamy się z życzliwością ze strony Naszego Dziennika i wielu osób zatroskanych stanem naszego państwa.

W ciężkich bólach, ale jednak z nieustającym postępem, rodzi się księgarnia internetowa, na której będzie można nabyć publikacje Wydawnictwa ARCANA w najniższych możliwych cenach. Za opóźnienie przepraszamy!

Wciąż pracujemy nad poprawą jakości naszych tekstów i nad kolejnymi atrakcjami, liczymy, że z każdym następnym miesiącem będziemy zasługiwać na coraz większą Państwa sympatię.

Dla środowiska ARCANÓW, które od lat płynie pod prąd głównych nurtów ideowych III RP, warto po prostu: POKOCHAĆ ARCANA! Szczególnie w Walentynki :)

 

Z podziękowaniami i z dużą satysfakcją
Redakcja PORTALU


Ostatnie wiadomości z tego działu

Laudacja z okazji przyznania Nagrody im. Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Markowi Rymkiewiczowi

Jacek Adamas "...Idź"

Jubileusz 80-lecia Leszka Długosza!

Prof. Władysław Zajewski skończył 90 lat!

Komentarze (4)
Twój nick:
Kod z obrazka:


Hmm is anyone else exeeiipncrng problems with the pictures on this blog loading? I’m tryin
13.05.2016 23:59
Hmm is anyone else exeeiipncrng problems with the pictures on this blog loading? I’m trying to find out if its a problem on my end or if it’s the blog. Any feed-back would be greatly appreciated.
stawab
14.02.2011 17:27

Jesteście bardzo potrzebni...

Rokuś
14.02.2011 7:16

ARCANA tego właśnie potrzebowały! Życzę dalszych sukcesów!

liberum veto
14.02.2011 4:18

Kocham ARCANA!


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.