Zaprzeczanie faktom nie potrwa długo

Spotkanie z młodą autorką książki „Aspekty prawne katastrofy smoleńskiej” i wskazywanie jednoznacznych danych o zaniedbaniach w śledztwie, zapowiadają, że bezkarność winnych nie będzie trwała wiecznie.
03.08.2015 10:55

W dniu 25 lipca w Chełmku w Powiecie Oświęcimskim miało miejsce spotkanie z Natalią Wojtanowską, autorką ksiażki "Aspekty prawne Katastrofy Smoleńskiej". Autorka jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego a książka, której poświęcone było wydarzenie w mieście nad Przemszą jest jej pracą dyplomową.

Wojtanowska dowodzi, że przygotowanie lotu do Smoleńska, a także pierwsze kroki rządu RP po katastrofie, zwłaszcza od 13 kwietnia 2010 r. rozmijały się tak z prawem polskim, jak międzynarodowym.

Spotkanie zostało zarejestrowane kamerą Programu 7, niezależnej telewizji internetowej - warto obejrzeć!

 


Spotkanie prowadził Jan Lorek.


Ostatnie wiadomości z tego działu

"Zachwyty i udręki" - z Jackiem Trznadlem rozmawia Maciej Urbanowski (lato 2002))

Natalia Wojtanowska o zaniedbaniach wokół Smoleńska

Zychowicz pisze i pyta

Przywracanie pamięci o Ferdynandzie Goetlu trwa – rozmowa z Krzysztofem Polechońskim

Komentarze (0)
Twój nick:
Kod z obrazka:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.