Niech Kraków nie pozostaje w tyle!

Ruszyły nowe działy na Portalu ARCANA!

18.05.2011 11:39

W toku pięciomiesięcznej działalności Portalu ARCANA nawiązaliśmy kontakty z ciekawymi środowiskami tradycjonalistycznymi i patriotycznymi. Prowadziliśmy korespondencję z redakcjami i administratorami wielu portali internetowych, których cel jest zbliżony do naszych idei. Zaistniała potrzeba stworzenia u nas dwóch nowych działów.

Po pierwsze pragniemy zaprezentować listę ciekawych stron internetowych, których twórcy wspierali nas od samego początku. Lista ta będzie poszerzana w toku nowych doświadczeń, zachęcamy więc do wzajemnej wymiany linków i banerów, aby konserwatywne i niepodległościowe środowiska wzajemnie się promowały i zacieśniały współpracę:
http://www.portal.arcana.pl/Polecane-linki,274.html
Ale oprócz tego pragniemy postawić przed sobą nowe zadanie. Tak jak w Warszawie, największym polskim mieście, liczne stowarzyszenia, fundacje i kluby organizują dziesiątki i setki wartościowych przedsięwzięć: konferencji, seminariów, spotkać etc., tak samo przecież podwawelski gród może się poszczycić licznymi projektami tego typu. Zachęcamy Państwa do nadsyłania na nasz adres informacji o inicjatywach otwartych dla osób z zewnątrz. W nowej zakładce "dzieje się w Krakowie" chcemy stworzyć źródło informacji o różnych akcjach: wykładach z ciekawymi ludźmi, otwartych panelach dyskusyjnych, spotkaniach z autorami wartościowych książek, konferencji naukowych dotyczącej tematyki zbliżonej do profilu Portalu ARCANA. 
Chcielibyśmy, aby ten nowy dział, za każdym razem gdy Państwo tam zajrzycie, miał do zaproponowania jakieś nowe spotkanie - żeby było tu od razu widoczne, że Kraków ze swoimi inicjatywami nie pozostaje w tyle względem żadnego polskiego miasta! Sukces przyjdzie pewnie z czasem, ale zachęcamy wszystkie środowiska zatroskane o sprawy naszego kraju, do dzielenia się informacjami z nami!
http://www.portal.arcana.pl/Dzieje-sie-w-krakowie,1214.html
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory okazywali nam swoją życzliwosć ciepłym słowem, komentarzem, promowaniem treści naszego Portalu. Wyszukiwane przez nas informacje i analizy pojawiały się na dziesiątkach wartościowych portali, rozpowszechniając głoszone przez nas wartości. Już wkrótce  poszerzy się także lista nagród w naszym antykonkursie. 
Z najżyczliwszymi pozdrowieniami
Redakcja Portalu ARCANA

W toku pięciomiesięcznej działalności Portalu ARCANA nawiązaliśmy kontakty z ciekawymi środowiskami tradycjonalistycznymi i patriotycznymi. Prowadziliśmy korespondencję z redakcjami i administratorami wielu portali internetowych, których cel jest zbliżony do naszych idei. Zaistniała zatem potrzeba stworzenia u nas dwóch nowych działów.

Po pierwsze pragniemy zaprezentować listę ciekawych stron internetowych, których twórcy wspierali nas od samego początku. Lista ta będzie poszerzana w toku nowych doświadczeń, zachęcamy więc do wzajemnej wymiany linków i banerów, aby konserwatywne i niepodległościowe środowiska wzajemnie się promowały i zacieśniały współpracę: www.portal.arcana.pl/Polecane-linki,274.html

Ale oprócz tego pragniemy postawić przed sobą nowe zadanie. Tak jak w Warszawie, największym polskim mieście, liczne stowarzyszenia, fundacje i kluby organizują dziesiątki i setki wartościowych przedsięwzięć: konferencji, seminariów, spotkań etc., tak samo przecież podwawelski gród może się poszczycić licznymi projektami tego typu. Zachęcamy Państwa do nadsyłania na nasz adres informacji o inicjatywach otwartych dla osób z zewnątrz. W nowej zakładce "dzieje się w Krakowie" chcemy stworzyć źródło informacji o różnych akcjach: wykładach z ciekawymi ludźmi, otwartych panelach dyskusyjnych, spotkaniach z autorami wartościowych książek, konferencjach naukowych dotyczących tematyki zbliżonej do profilu Portalu ARCANA.

Chcielibyśmy, aby ten nowy dział, za każdym razem gdy Państwo tam zajrzycie, miał do zaproponowania jakieś nowe spotkanie - żeby było od razu widoczne, że Kraków ze swoimi inicjatywami nie pozostaje w tyle względem żadnego polskiego miasta! Sukces przyjdzie pewnie z czasem, ale zachęcamy wszystkie środowiska zatroskane o sprawy naszego kraju, do dzielenia się informacjami z nami! www.portal.arcana.pl/Dzieje-sie-w-krakowie,1214.html

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory okazywali nam swoją życzliwosć ciepłym słowem, komentarzem, promowaniem treści naszego Portalu. Wyszukiwane przez nas informacje i analizy pojawiały się na dziesiątkach wartościowych portali, rozpowszechniając głoszone przez nas wartości. Już wkrótce poszerzy się także lista nagród w naszym antykonkursie

Z najżyczliwszymi pozdrowieniami,
Redakcja Portalu ARCANA


Ostatnie wiadomości z tego działu

Laudacja z okazji przyznania Nagrody im. Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Markowi Rymkiewiczowi

Jacek Adamas "...Idź"

Jubileusz 80-lecia Leszka Długosza!

Prof. Władysław Zajewski skończył 90 lat!

Komentarze (0)
Twój nick:
Kod z obrazka:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.