ANTYKONKURS przedłużony o trzy dni!

Na prośby od naszych Czytelników postanowiliśmy przedłużyć trwanie ANTYKONKURSU o trzy dni, t.j. do soboty, 18. czerwca.

16.06.2011 11:03

Zdajemy sobie sprawę, że przejrzenie podręczników może być ciężką pracą, dlatego przychyliliśmy się do sugestii o „jeszcze kilka dni”. Zarazem możemy zdradzić, że prowadzimy pewne rozmowy i pula nagród zostanie rozszerzona o dwa, ciekawe i praktyczne przedmioty... Szczegóły już wkrótce!

Zachęcamy zatem do przesyłania wyników własnych poszukiwań. Jeśli wspólnie z Państwem choć trochę zmniejszymy przyzwolenie na wydawanie zakłamanych podręczników dla młodzieży, to będzie to sukces. 

A państwa, którzy jeszcze nie słyszeli o ANTYKONKURSIE, zapraszamy do kliknięcia tutaj.

 

A tutaj można zapoznać się ze szczegółami ANTYKONKURSU!


Ostatnie wiadomości z tego działu

Laudacja z okazji przyznania Nagrody im. Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Markowi Rymkiewiczowi

Jacek Adamas "...Idź"

Jubileusz 80-lecia Leszka Długosza!

Prof. Władysław Zajewski skończył 90 lat!

Komentarze (1)
Twój nick:
Kod z obrazka:


Daisy Trahan / Doing a speech on Barbie. Would like to know how I can download one of the first
14.05.2016 0:07
Daisy Trahan / Doing a speech on Barbie. Would like to know how I can download one of the first original Barbie cosrlmciaem. There is also a Do anything, be anything commercial I would like to donwload. Help!Thanks.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.