Rozpoczynamy II etap konkursu!

W związku z niespodziewanie dużą ilością zgłoszeń, redakcja Portalu zdecydowała dopuścić do II etapu konkursu cztery nadesłane felietony.

04.02.2011 23:59

Zapraszamy drogich Czytelników do lektury felietonów poświęconych stosunkom polsko - rosyjskim w 2010 roku. Ten wyjątkowy, straszny rok zapisał się niesłychanymi wydarzeniami w dziejach Polski - ale czy tylko smoleńską tragedią? Uczestnicy konkursu potrafili wyłuskać z minionego roku wiele ciekawych aspektów naszej zupełnie najnowszej historii.

Właściwie jury każdego konkursu mówi o wspaniałości wszystkich prac, ale w naszym wypadku nawet Profesor Nowak, zapoznawszy się z felietonami stwierdził, że "poziom jest bardzo wyrównany".

II etap konkursu potrwa do 12 lutego. Poniżej prezentujemy odnośniki do czterech tytułów finałowych. Oddanie głosu na każdy z nich jest możliwe przez zagłosowanie w sondzie, która widnieje pod tekstem i każdym felietonem.

Możliwość komentowania jest wyłączona, aby internauci nie sugerowali sobie nawzajem, który tekst uznają za lepszy.

Tym uczestnikom, których teksty nie trafiły do nowego etapu, dziękujemy za zaangażowanie. Mamy szczerą nadzieję, że weźmiecie Państwo udział w następnych konkursach - na naszym Portalu będzie ich więcej, dołożymy też starań, by były jeszcze ciekawsze i bardziej zaskakujące.

Na okres trwania konkursu, felietony, które są oceniane w finale, pozostaną anonimowe. Nazwiska znane są redakcji i będą upublicznione w zależności od woli Autorów, już po konkursie.

Życzymy powodzenia!


* * *

 

Oto zdjęcie wyników końcowych:


Ostatnie wiadomości z tego działu

Laudacja z okazji przyznania Nagrody im. Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Markowi Rymkiewiczowi

Jacek Adamas "...Idź"

Jubileusz 80-lecia Leszka Długosza!

Prof. Władysław Zajewski skończył 90 lat!

Komentarze (0)
Twój nick:
Kod z obrazka:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.