Oto internetowa księgarnia Wydawnictwa ARCANA

W trzecim miesiącu istnienia Portalu otwieramy wreszcie księgarnię internetową, dzięki której będą mogli Państwo zakupić publikacje Wydawnictwa ARCANA. Tutaj autorzy nie kłaniają się skarlałym bożkom politycznej poprawności. Literatura piękna, poezja, książki z zakresu historii oraz myśli politycznej, dostarczą Państwu tradycyjnego, konserwatywnego i rzetelnego spojrzenia na najważniejsze dla nas wszystkich sprawy. 

06.03.2011 13:33

Zachęcamy do korzystania z księgarni, łatwy dostęp do ponad 40 pozycji książkowych umożliwi Państwu zdobycie książek po cenach drastycznie niższych od cen w zwykłych księgarniach. Tylko u nas możecie też Państwo przeczytać recenzje tych książek, pisane specjalnie z myślą o Czytelnikach - wstępne zapoznanie z treścią ułatwi Państwu zdecydowanie, czy właśnie takiej książki szukacie.

Dodatkowo zachęcamy do lektury wywiadów z Autorami, dzięki którym będziecie Państwo mogli poznać ich poglądy na główne wątki pojawiające się w książkach. Tym wszystkim pragniemy Państwu dostarczyć niezbędnych informacji i ułatwić dostęp do wybranych lektur za pomocą internetu.

Życzymy miłej lektury!


Ostatnie wiadomości z tego działu

Laudacja z okazji przyznania Nagrody im. Lecha Kaczyńskiego Jarosławowi Markowi Rymkiewiczowi

Jacek Adamas "...Idź"

Jubileusz 80-lecia Leszka Długosza!

Prof. Władysław Zajewski skończył 90 lat!

Komentarze (4)
Twój nick:
Kod z obrazka:


rysik
12.04.2013 10:48
Firma bardzo rzetelna, wspaniała współpraca. Gorącą polecam nie ma bardziej profesjonalnego podejścia do ludzi w innych firmach. Dziękuję zespołowi Arcana za współpracę!!!
Radosław
18.03.2011 12:48

Gratuluję! Życzę powodzenia:) Moja życzliwa rada: warto pomyśleć o newsletterze; goście portalu ARCANA mogliby otrzymywać regularnie maile z informacją o nowych pozycjach wydawniczych.

Mslw
11.03.2011 18:06

Bardzo dobre pozycje,gratuluje!!!

Stawab
07.03.2011 9:11

No nareszcie! Bardzo się cieszę.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.