Spotkanie w Krakowskim Klubie Gazety Polskiej: Potrzeba jedności, ale w prawdzie

18 września w Krakowskim Klubie Gazety Polskiej w Krakowskim Klubie Gazety Polskiej im. Janusza Kurtyki odbędzie się spotkanie z prof. dr. hab. inż. Januszem Kaweckim.
16.09.2013 15:43

Profesor Janusz Kawecki jest przewodniczącym Zespołu Wspierania Radia Maryja (na antenie którego prowadzi audycję „Głos z Krakowa”), publicystą i felietonistą Telewizji Trwam i „Naszego Dziennika”, jest także kawalerem (w randze komandora) Zakonu Rycerskiego Grobu Bożego w Jerozolimie. Tytuł spotkania to: POTRZEBA JEDNOŚCI, ALE W PRAWDZIE.
Spotkanie odbędzie się 18 września o godz. 17:00 w gościnnej siedzibie Klubu Kulturalnego „Kabaret” przy ulicy Krakowskiej 5.


Ostatnie wiadomości z tego działu

Odszedł Leszek Elektorowicz (1924-2019)

Spotkanie autorskie z Wiesławem Helakiem!

Tadeusz Kościuszko. Bohater wciąż aktualny

Spotkanie z Leszkiem Elektorowiczem!

Komentarze (0)
Twój nick:
Kod z obrazka:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.