Spotkania wokół książki „Harcerską drogą do niepodległości. Od »Czarnej Jedynki« do Komitetu Obrony Robotników”

Informujemy o spotkaniach wokół książki „Harcerską drogą do niepodległości. Od »Czarnej Jedynki« do Komitetu Obrony Robotników”. Jedno z nich, z ministrem Antonim Macierewiczem odbędzie się 24 listopada na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.
17.11.2016 23:35

Kolejne spotkanie z autorką Justyną Błażejowską i bohaterami książki „Harcerską drogą do niepodległości. Od »Czarnej Jedynki« do Komitetu Obrony Robotników”: Antonim Macierewiczem i Piotrem Naimskim, odbędzie się podczas XXV Targów Książki Historycznej na Zamku Królewskim w Warszawie 27 listopada 2016 r.  (niedziela) o godzinie 12.00 w namiocie przed Arkadami Kubickiego.

Książkę będzie można kupić na stoisku Księgarni Historycznej (stoisko nr 37).


Ostatnie wiadomości z tego działu

Dzwoni Macierewicz do komisji wyborczej… czyli o działalności niepodległościowej w latach 70-tych.

Prof. Andrzej Nowak: Lekcja historii. Wspomnienie o Richardzie Pipesie (1923-2018)

ARCANA nagrodzone przez MSZ!

Historia marksizmu i Conrad – ARCANA 135 już w księgarniach!

Komentarze (1)
Twój nick:
Kod z obrazka:


the falsies push up drama
17.06.2018 0:03
Vitiate to today, when there is a oversupply of anti aging mask attend to products like lifi.gojigezicht.nl/dokters-advies/the-falsies-push-up-drama.html creams, serums, gels and powders that all demand to be this well-spring of youth. Some position ilhy.cremegoji.nl/gezond-lichaam/puist-op-lip-gaat-niet-weg.html their anti aging phantasm toe ingredients that beget a ton of orderly cleft into buigher.gojijeugd.nl/informatie/stift-uit-kleding.html and acknowledgement on how incrustation ages to rough them up and some are pasteurized hype.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.