17 września, 18:00 – W hołdzie polskim ofiarom rosyjskiej inwazji 1939 roku

17 września Krakowskie Kluby Gazety Polskiej oraz Komitet Dzielnicy XVIII Prawa i Sprawiedliwości w Krakowie, a także Duszpasterstwo Ludzi Pracy - Mistrzejowice i Związek Konfederatów Polski Niepodległej 1979-1989 zapraszają na uroczystość w hołdzie polskim ofiarom rosyjskiej inwazji 1939 roku.
15.09.2013 14:04
Uroczystość rozpocznie się Mszą świętą w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej na os. Szklane Domy 7, a po jej zakończeniu nastąpi przejście w marszu pamięci pod Pomnik Solidarności na Placu Centralnym, gdzie odbędzie się okolicznościowe spotkanie.
Szczegółową informację znajdą Państwo tutaj: www.krakowniezalezny.pl
 
 
 

Ostatnie wiadomości z tego działu

Odszedł Leszek Elektorowicz (1924-2019)

Spotkanie autorskie z Wiesławem Helakiem!

Tadeusz Kościuszko. Bohater wciąż aktualny

Spotkanie z Leszkiem Elektorowiczem!

Komentarze (1)
Twój nick:
Kod z obrazka:


You can always tell an expert! Thanks for courtibnting.
22.12.2014 15:19
You can always tell an expert! Thanks for courtibnting.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.