Ziemkiewicz rozmawia z Pilipiukiem w Klubie Zygmuntowskim

Już w najbliższy poniedziałek 7 października, odbędzie się drugie z kolei spotkanie Klubu Zygmuntowskiego. O godzinie 18 w Sali Fontany krakowskiego Klubu \"Pod Gruszką\" spotkanie z dwoma pisarzami i publicystami: Rafałem Ziemkiewiczem oraz Andrzejem Pilipiukiem. Bilet wstępu w cenie 10 zł będzie można nabyć przy wejściu.
06.10.2013 20:11

Zapraszamy na drugie spotkanie w ramach Klubu Zygmuntowskiego, 7 października 2013 r. w sali Fontany Klubu ''Pod Gruszką'', przy ulicy Szczepańskiej 1 w Krakowie. POCZĄTEK O GODZINIE 18.00!!! Bilet wstępu na spotkanie kosztuje 10 zł. Będzie go można nabyć przy wejściu. Uzyskane zostaną przeznaczone na dalszy rozwój obywatelskich projektów Fundacji Zygmunta Starego i organizację kolejnych spotkań.
7. października (poniedziałek)

Sala Fontany Klubu Pod Gruszką
ul. Szczepańska 1 w Krakowie
godzina 18:00
Wstęp płatny przy wejściu 10 zł

Fundacja Zygmunta Starego działa na rzecz restytucji świadomości narodowej, a także ochrony polskich symboli państwowych. Nasze starania zmierzają do budowaniu dialogu i porozumień społecznych, których nadrzędnym celem jest dobro kraju, niepodległość państwa polskiego i trwanie narodu polskiego, uwzględniające tożsamość, aspiracje i zamożność jego obywateli. Fundacja zabiega o rozwój aktywnych zachowań obywatelskich, nadając swoim zamiarom charakter pracy u podstaw.


Ostatnie wiadomości z tego działu

Odszedł Leszek Elektorowicz (1924-2019)

Spotkanie autorskie z Wiesławem Helakiem!

Tadeusz Kościuszko. Bohater wciąż aktualny

Spotkanie z Leszkiem Elektorowiczem!

Komentarze (0)
Twój nick:
Kod z obrazka:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.