Tadeusz Kościuszko. Bohater wciąż aktualny

W niedzielę 16 września o godzinie 12.00 w sali audytoryjnej Kupferhaus Pałacu Krzysztofy na Rynku Głównym 35 w Krakowie odbędzie się wykład prof. Bartosza Korzeniewskiego.
11.09.2018 19:52

Profesor Bartosz Korzeniewski z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wygłosi wykład pt. Tadeusz Kościuszko. Bohater wciąż aktualny. Organizatorami wystąpienia, pod honorowym patronatem prof. dra hab. Piotra Glińskiego, wicepremiera i Minsitra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rzeczypopsolitej Polskiej, są Narodowe Centrum Kultury, Ośrodek Badań nad Pamiecią Zbiorową i Studiów Muzealnych i Muzeum Historyczne Miasta Krakowa.


Ostatnie wiadomości z tego działu

Spotkanie autorskie z Wiesławem Helakiem!

Spotkanie z Leszkiem Elektorowiczem!

Polska gospodarzem sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO

Powrót pańskiej Polski w Krakowie

Komentarze (0)
Twój nick:
Kod z obrazka:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.