Szczerski: pewne tematy trzeba przedstawić zupełnie inaczej (video)

Tematy niby znane, a jednak zupełnie inne. Jak z polskiego Papieża zrobiono „kremówkowego dziadka”? Jak daleko zbliżą się do nas granice rosyjskie? Co nam będą wmawiały elity III RP na jubileusz 25-lecia Okrągłego Stołu?
15.04.2014 16:51

Pierwsze trzy numery pisma to w tym roku omówienie palących spraw. Nie opisujemy jednak dziedzictwa Jana Pawła II, Ukrainy czy ćwierćwiecza III RP z perspektywy zwykłych obserwatorów. Refleksje wybitnych analityków, zawarte na łamach ARCANÓW, sprawią, że raz kupionego pisma nie sposób będzie po prostu odstawić na półkę. Co naprawdę przynosi nam rok 2014 i na jakie zmiany w Polsce i na świecie trzeba się przygotować? Profesor Krzysztof Szczerski opowiada jak i dlaczego poszukujemy odpowiedzi na te zagadnienia. Redakcja dziękuje radnemu Mistrzejowic Michałowi Drewnickiemu za pomoc w nagraniu naszego Naczelnego.

 


Ostatnie wiadomości z tego działu

Nowy podwójny 175-176 numer dwumiesięcznika ARCANA!

Nowy 174 numer dwumiesięcznika ARCANA!

Prenumerata dwumiesięcznika na rok 2024!

Nowy 173 numer dwumiesięcznika Arcana!

Komentarze (0)
Twój nick:
Kod z obrazka:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.