Sprzymierzeńcy i wrogowie

Spotkania z ekspertami od najważniejszych dla Polski spraw, dyskusje nieskrępowane żadną cenzurą, Fundacja Jacka Maziarskiego, Bank Ambitnej Młodzieży BZ WBK i środowisko krakowskich Arcanów – co to może oznaczać? Drugi zjazd Galicyjskie Akademii Skolimowskiej.
01.06.2014 12:49

Prof. Henryk Głębocki o Rosji, Istvan Kovacs o Węgrach, a prof. Krzysztof Szczerski o Zachodzie. Zapraszamy chętną do dyskusji młodzież z Krakowa i okolic w dniach 13-14 maja 2015 r., do siedziby wydawnictwa ARCANA, ul. Dunajewskiego 6. Wcześniej prosimy o kontakt i zapowiedź przybycia na adres:

galicias014@gmail.com

Więcej szczegółów w korespondencji elektronicznej.


Ostatnie wiadomości z tego działu

Spotkanie autorskie z Wiesławem Helakiem!

Tadeusz Kościuszko. Bohater wciąż aktualny

Spotkanie z Leszkiem Elektorowiczem!

Polska gospodarzem sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO

Komentarze (0)
Twój nick:
Kod z obrazka:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.