Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Publikacje Jerzego Michalskiego \"Studia i szkice historyczne z XVIII i XIX wieku\" oraz Ferdynanda Goetla \"Szkice o kulturze i literaturze. Notatki literackie\" zostały dofinansowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
19.02.2021 11:00

Publikacje Jerzy Michalski Studia i szkice historyczne z XVIII i XIX wieku oraz Ferdynand Goetel Szkice o kulturze i literaturze. Notatki literackie zostały dofinansowane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących  z Funduszu Promocji Kultury.

 

 
 
 
 

Ostatnie wiadomości z tego działu

Wiesław Helak laureatem Nagrody Literackiej im. Józefa Mackiewicza!

Władysław Zajewski ,,Trudna droga do niepodległości (XIX-XX w.)"

Janusz Kurtyka ,,Z dziejów agonii i podboju. Prace zebrane z zakresu najnowszej historii Polski."

,,Nadberezyńcy" w radiowej Dwójce! Czyta Adam Ferency!

Komentarze (0)
Twój nick:
Kod z obrazka:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.