Książki ARCANÓW (prawie) za darmo!

Od czwartku do niedzieli (24–27 października) na krakowskich Targach Książki będzie można nabyć książki wydawnictwa ARCANA po najniższych możliwych cenach!
23.10.2013 20:09

Oprócz Arcanowych bestsellerów pojawią się także nowości, jak np. Andrzeja Bobkowskiego „Listy do różnych adresatów” czy najnowszy, podwójny numer Dwumiesięcznika ARCANA.

17. Targi Książki w Krakowie odbywają się, jak co roku, w hali na ul. Centralnej 41a (patrz mapka 2). Stoisko wydawnictwa Arcana (D 35 – patrz mapka 1) jest stosunkowo blisko kawiarni, zapraszamy do odwiedzin!

 

dojazd_481

Mapka 2


Ostatnie wiadomości z tego działu

Odszedł Leszek Elektorowicz (1924-2019)

Spotkanie autorskie z Wiesławem Helakiem!

Tadeusz Kościuszko. Bohater wciąż aktualny

Spotkanie z Leszkiem Elektorowiczem!

Komentarze (3)
Twój nick:
Kod z obrazka:


Tomek pisze:Tego dnia w kierunkach W-SW-S widać było to co już wysyłałem na wcześniejszych fgtrooafi
23.12.2014 10:26
Tomek pisze:Tego dnia w kierunkach W-SW-S widać było to co już wysyłałem na wcześniejszych fgtrooafiach czyli: kilka szczytf3w Gf3r Łużyckich, Czeskiego Raju. grzbiet Rudaw z Kahleberg za Ještedem, Milešovkę oraz Žďe1rske9 vrchy. Widać też było, ale bardzo słabo brzeżne dzielnice Pragi.Widoczność o wiele lepsza była we wtorek (28.06), i utrzymywała do środy do południa. Dni z tak dobrą widocznością w ciepłej porze roku jest kilka, czasami kilkanaście.Co do Landeskrone to gf3ra była widoczna za dnia, natomiast przy zachodzie słońca już nie było jej widać.
WYDAWNICTWO
24.10.2013 18:31
Panie Pawle, jak się nie odwołuje złych władz miasta, to potem na niektórych gości w stolicy nie można liczyć ;)
Pawel5
24.10.2013 7:38
Czy Arcana będą w tym roku na listopadowych targach w Warszawie? (Arkady Kubickiego)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.