Jak co roku wybrzmiało i u nas: „Podnieś rękę Boże dziecię, błogosław ojczyznę miłą”

Tuż przed Bożym Narodzeniem składamy najszczersze życzenia Błogosławieństwa Bożego dla naszych Czytelników, Autorów i Przyjaciół, dla wszystkich ludzi dobrej woli.
22.12.2019 14:39

Niech Narodziny Dzieciątka przyniosą nam wszystkim wewnętrzny spokój i dobry czas w gronie najbliższych, z dala od doczesnych sporów i codziennych problemów. Dziękujemy też naszym wszystkim Przyjaciołom, że współtworzą środowisko Arcanów poprzez inspirującą twórczość, dyskusje, lekturę czy po prostu modlitwę, dobre słowo i obecność.

 

U nas, jak co roku, w siedzibie redakcji Wydawnictwa odbyło się spotkanie opłatkowe, które tym razem rozpoczęliśmy od wspomnienia bliskich, zmarłych w ostatnim czasie: śp. Leszka Elektorowicza oraz śp. Attilę Jamrozika

 

W tym gronie i pod szyldem czasopisma „Arcana” spotykamy się już ponad ćwierć wieku. Mamy nadzieję na kolejne owocne lata z Państwa życzliwością. Szczęść Boże!

 


Ostatnie wiadomości z tego działu

Jubileuszowy 150 numer dwumiesięcznika ARCANA!

Nowy 149 numer dwumiesięcznika ARCANA!

Nowy 148 numer dwumiesięcznika ARCANA!

Nowy (147) majowo-czerwcowy numer dwumiesięcznika Arcana!

Komentarze (0)
Twój nick:
Kod z obrazka:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.