Historia według poetów - spotkanie z prof. Andrzejem Waśką

Zapraszamy na spotkanie z redaktorem naczelnym Dwumiesięcznika Arcana, prof. Andrzejem Waśką. Tematem rozmowy będzie ostatnia książka Profesora pt. „Historia według poetów. Myślenie metahistoryczne w literaturze polskiej 1764-1848″.
06.10.2016 19:35

Spotkanie wokół najnowszej książki prof. Andrzeja Waśki odbędzie się 10 października (poniedziałek) o godzinie 18.00 w Domu Kultury Podgórze, przy ul. Sokolskiej 13 w Sali Widowiskowej. Rozmowa dotyczyć będzie książki „Historia według poetów. Myślenie metahistoryczne w literaturze polskiej 1764-1848″, która ukazała się nakładem Wydawnictwa ARCANA niemal rok temu.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.


Ostatnie wiadomości z tego działu

Otwarte spotkanie sowietologiczne w Krakowie

Konkurs na plakat Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Dyskusja o książce Justyny Błażejowskiej "Harcerską drogą do niepodległości. Od >>Czarnej Jedynki<< do Komitetu Obrony Robotników",

Pokaz filmu „Chłopcy z Budakeszi” w Krakowie

Komentarze (0)
Twój nick:
Kod z obrazka:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.