Dwudzieste Boże Narodzenie Wydawnictwa ARCANA

Już dwie dekady jesteście Państwo z naszym wydawnictwem – dwadzieścia lat ARCANÓW to 115 numerów naszego pisma i setki książek dla wyjątkowego i bardzo wymagającego Czytelnika.
24.12.2013 14:35

Dzięki Państwu praca nad najtrudniejszymi zagadnieniami polskimi ma sens – nowe odkrycia z historii Polski, badania nad ojczystą literaturą ale i tworzenie nowych szlaków polskiej kultury, które czasami zaczynały się na łamach Dwumiesięcznika. Ale ambitnych książek nie byłoby, gdyby nie ich szlachetni odbiorcy – rozsiani nie tylko po całej Polsce, ale i po świecie, o czym świadczą tysiące listów, jakie odbieramy od Państwa przez lata oraz adresy zamówień kolejnych woluminów. Dzięki temu aktywnemu czytelnictwu możemy śmiało prowadzić wspólne rozmowy o naszej ojczyźnie, a Państwa wkład w ARCANA trudny jest do przecenienia.

            Przypominamy sobie o tym szczególnie w czas wielkiej dla katolików i Polaków radości. Narodziny Jezusa Chrystusa są dla nas nieprzemijalnym świadectwem mocy Bożej. Niech i tym razem Dzieciątko da naszemu narodowi nadzieję na Zmartwychwstanie Dobra i niech ta nadzieja nie pozwoli nam ani się załamywać ani poddawać – w sprawach osobistych, zawodowych i nade wszystko ojczystych.

            Bóg zapłać za modlitwę i dobre słowo!


Ostatnie wiadomości z tego działu

Nowy podwójny 175-176 numer dwumiesięcznika ARCANA!

Nowy 174 numer dwumiesięcznika ARCANA!

Prenumerata dwumiesięcznika na rok 2024!

Nowy 173 numer dwumiesięcznika Arcana!

Komentarze (1)
Twój nick:
Kod z obrazka:


Rickik
24.12.2013 14:47
Nudne te życzenia, ale mimo wszystko - wszystkiego dobrego

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.