Co zrobimy z naszą wolnością? Jan Pietrzak w Klubie Zygmuntowskim

Pytanie „Co zrobimy z naszą wolnością” zadał w jednej ze swoich piosenek Jan Pietrzak, człowiek instytucja, założyciel studenckiego kabaretu „Hybrydy” i kabaretu „Pod Egidą”. W poniedziałek 9 grudnia Jan Pietrzak będzie gościem Klubu Zygmuntowskiego.
05.12.2013 11:44

Na pytanie to powinniśmy wciąż na nowo odpowiadać. Spotkanie z Janem Pietrzakiem w Klubie Zygmuntowskim odbędzie się 9.12.2013 w Sali Fontany kamienicy „Pod Gruszką” przy ul. Szczepańskiej 1. Pytać będziemy także o zaangażowanie społeczne naszego gościa i działalność jego Towarzystwa Patriotycznego a także o kondycję kabaretu w naszym kraju.
Bilet wstępu na spotkanie kosztuje 10 zł. Będzie go można nabyć przy wejściu. Uzyskane środki przeznaczamy na dalszy rozwój obywatelskich projektów naszej Fundacji. Studenci i posiadacze kart klubowych wstęp bezpłatny.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Klub Zygmuntowski
9 grudnia (poniedziałek)
Sala Fontany Klubu „Pod Gruszką”
ul. Szczepańska 1 w Krakowie
godzina 18:00


Ostatnie wiadomości z tego działu

Odszedł Leszek Elektorowicz (1924-2019)

Spotkanie autorskie z Wiesławem Helakiem!

Tadeusz Kościuszko. Bohater wciąż aktualny

Spotkanie z Leszkiem Elektorowiczem!

Komentarze (0)
Twój nick:
Kod z obrazka:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.