AKTUALIZACJA: Krakowskie środy w redakcji ARCANÓW

Codziennie na świecie ludzie wysyłają do siebie ok. 30 miliardów maili! Do nas co prawda spływa niewielka część, ale zamiast komunikacji elektronicznej zachęcamy do osobistych konsultacji i rozmów z redakcją - co tydzień w środę.
04.07.2016 13:51

Aktualizacja: termin ostaniego dyżuru przed wakacyjną przerwą: 12 lipca o godz. 13.00!

W siedzibie wydawnictwa ARCANA (Kraków, ul. Dunajewskiego 6, IV piętro) w każdą środę, w godzinach 13.00-14.00 można przyjść na spotkanie z dyżurującym członkiem redakcji Dwumiesięcznika w sprawie skonsultowania pomysłu na tekst, z gotowym artykułem, wywiadem lub utworem literackim a także innymi koncepcjami. 

Do redakcji można także zadzwonić (12 422 84 48) codziennie w godzinach od 10.00 do 13.30 lub napisać (a jakże!) na adres e-mail: dwumiesiecznik (małpa) arcana.pl.

Prowadzimy też korespondencję drogą tradycyjną:

Dwumiesięcznik ARCANA
ul. Dunajewskiego 6,
31-133 Kraków

Zapraszamy!

 


Ostatnie wiadomości z tego działu

Nowy 142 numer dwumiesięcznika ARCANA!

Nowy 141 numer dwumiesięcznika ARCANA!

Nowy podwójny numer dwumiesięcznika ARCANA!

Z żoliborskiej perspektywy – rozmowa o życiu i historii najnowszej z prof. Andrzejem Paczkowskim

Komentarze (1)
Twój nick:
Kod z obrazka:


Dear George,Lise will live on in the hearts of everyone who loved her.Our deepest sympathy to you an
13.05.2016 22:52
Dear George,Lise will live on in the hearts of everyone who loved her.Our deepest sympathy to you and your family.From all of us in Cadn,aaGeorges and Francoise

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.